Hizmetlerimiz
 

MUTFAK

 Seneler önce mutfaktaki araç gereçleri tek tuşla gizleye bileceğinizi düşünürmüydünüz?Lagucci Cucine mutfak dolabi;tasarimiyla göz dolduran salonun şıklığyla yarışıcak kadar iddaalı ve işlevsel . Pek çok fonksiyonu bir arada suna Lagucci mutfak dolabi kiskandiran mutfak dolaplari ile mutfak gündeminde.

Lagucci Cucine mutfak dolaplari hakkında de

Devamı


BANYO

Banyolar 20.yüzyilda kültürlerin ve yaşam alışkanlıklarin değişmesi ile banyolardan beklentilerimizde değişti.Banyolardaki en önemli tamamlayıcı ürünü banyo dolabi tasarimi ve fonksiyonu ile sahibinden tam puan alma yolunda.Laguacci Bagno ile merak ettikleriniz,Laguacci Bagno modelleri,Banyo dolabi tezgah seçenekleri,Bano dolabi Corian ile tanışırsa,Banyo dolabi tasarlarken dikkat edilmesi gerekenler,diger sayfalarmızdan ulaşa bilirsiniz. 

 
 
 
 

Ev Dekorasyonu

ev dekorasyonu ile ilgili yazılar esımler bilgiler olcucak

Devamı

MOBİLYA

MOBİLYA İLE BİLGİ ANLATIM RESİMLER OLUCAK

Devamı

CORİAN

Corian ,amerikan dupont firmasi tarafindan üretilen saf akrilik esasli polimarin ve doğal minerallerin birleşimnden oluşan masif (solid) yüzey çözümüdür.

Tasarim ve beceriyi kullanarak Corian ile bir çok kullanim alaninda uygulana bilir,siz hayal edin biz corian ile sınırsiz tasarimlarinizi imal edelim.Corianin kendine has iki önemli özelliği ;1-tamamen masif olduğundan hiç bir şekilde ek yeri belli olmaz diğer bir özelliği ise ısıyla şekillene bilmesi olmasidir.

Devamı

MONTELLİ

YAZILAR

Devamı

Beyaz eşya

Beyaz eşyalarda size en iyi fiyatı ve taksit seçeneğini sunalim bizden teklif almadan almayin.

Bayiliklerimiz:Franke,Siemens,Miele,Gaganeu,Smeg,Ariston,Amana,General electric,Westinghouse,Dominox.Devamı

Ankastre

Ankastrede size en iyi fiyat ve taksit seçeneklerini sunalım bizden teklif almadan ankastrelarınızı almayın.En iyi fiyata sizin olsun Ankastrelar.Denemesi Bedava.

Bayiliklerimiz:Franke,Siemens,Miele,Gaganeu,Smeg,Ariston,Amana,General electric,Westinghouse,Dominox.Devamı

Zodiaq

Zodiaq amerikan firmasinin %93 quarts esasli bir taşıdır,dupont zodiaq ürünün diğer muadillerinden farki %93 quartz malzeme olmasi ve gözeneksiz bir yapıya sahip olmasidir.şarap,meyve suyu,sirke,çay,soda ve yağ lekeleri kolaylikla temizlenir ve iz bırakmaz. Devamı

TASARIM
Devamı

 

 
Ana Sayfa
Hizmetlerimiz
Hakkımızda
Kampanyalar
Referanslarımız
Videolar
Yorumlar
Site Haritası
Sitemap | Onur Yapı
Adres : Adres : Uncular Cad. No:19 / Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : +90 216 343 56 09
Faks : +90 216 391 61 34
Web : www.onuryapi.net
E-Mail : info@onuryapi.net
Onur Yapı Malzemeleri Ltd. Şti.
Copyright © 2008 . Tüm hakları saklıdır.
Bu site minimum 1024 x 768 çözünürlükte görüntülenmelidir...
Firmalar